Zespół Szkół Zawodowych

Szkoła "na co dzień"

Społeczność

KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Społeczność > Katedra W-F > Newsy > Szkolna Liga Lekkoatletyczna

News

Szkolna Liga Lekkoatletyczna

dodano: 28.09.2016, 8:45

W dniu 23.09.2016 uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju reprezentowali naszą szkołach na Miejskich Zawodach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej rozgrywanych na boisku przy ZS nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju. W klasyfikacji łącznej szkół ponadgimnazjalnych dziewczęta i chłopcy zajęli IV miejsce. Opiekunowie: Joanna Papszun i Tomasz Majda.

Dziewczęta:

bieg na 100m   

  • Szneider Jessica               3f            18,96                   25
  • Marek    Małgorzata           3f            18,47                    31          

bieg na 400m    

  • Saładajczyk Justyna          1c           1:20,81                  53
  • Matusiak Agnieszka          1c           1:37,87                  12

bieg na 800m     

  • Dankiewicz Magdalena      1d           3:01,97                  48
  • Dudzińska Angelika          1c           3:28,08                   14

pchnięcie kulą   

  • Olkowicz Aleksandra         3h           6,41                      108
  • Górska  Marta                     1c           6,48                    108

skok w dal         

  • Kowalska Anna                  1d          3,21                       60
  • Ćwięczek Natalia                1c         3,97                       91

sztafeta 4x100m                                      63,35                    59

suma punktów                                  597        

Chłopcy:              

bieg na 100m     

  • Mazur Marek                       2c           13,53                   62
  • Brzozok Krystian                 3d           14,03                   48

bieg na 400m     

  • Bocianowski Sebastian        1b           69,15                     31
  • Rybiński  Szymon               3d           82,08                     0

bieg na 1500m

  • Małoń Mateusz                   1a           5:51,51                  4
  • Malinowski Jakub                1a           5:27,14                16

pchnięcie kulą   

  • Macura  Michał                   1e           8,96                       101
  • Brzeziński Patryk               2a           10,49                       118

skok w dal          

  • Wolny Dawid                       3e           5,40                       92
  • Wikłacz Patryk                 1TBE         4,32                       51

sztafeta 4x100m                                        53,77                      63

suma punktów                                  586