KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Projekty > Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny: bieżące wiadomości.

Pierwszy dzień w zakładach pracy

dodano: 5.06.2018, 9:14
W pierwszy dzień stażu każdy z uczestników udał się do swoich miejsc pracy. Uczniowie zapoznali się z warunkami, harmonogramem czasu pracy oraz poznali swoich opiekunów. Po raz pierwszy mieli okazję samodzielnie się przedstawić wykorzystując nabyte umiejętności językowe.
zobacz

Witamy w Portugalii

dodano: 5.06.2018, 8:53
W niedzielę uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju dotarli do Portugalii, gdzie w ramach projektu "Europejska ścieżka kariery zawodowej szansą na lepszą przyszłość" odbędą staże zawodowe w zakładach pracy. W projekcie finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój uczestniczą uczniowie kształcący się w zawodach technik chłodnictwa i klimatyzacji oraz fryzjer.
zobacz

Rekrutacja uzupełniająca na staż w Portugalii

dodano: 29.05.2018, 10:22
Ogłaszamy rekrutację uzupełniającą na staż w Portugalii dla uczniów kształcących się w zawodzie elektryk oraz monter sieci i instalacji sanitarnych. Rekrutacja uzupełniającą skierowana jest do uczniów kształcących się w I, II i III klasie w zawodzie elektryk i monter sieci i instalacji sanitarnych. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.
zobacz

Wyniki rekrutacji na staż w Portugalii

dodano: 29.05.2018, 10:07
Przedstawiamy wyniki rekrutacji na staż w Portugalii w ramach projektu "Europejska ścieżka kariery zawodowej szansą na lepszą przyszłość" finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.
zobacz

Konferencja podumowująca projekt POWER

dodano: 17.04.2018, 8:39
12 kwietnia 2018 Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju zorganizował konferencję podsumowującą udział nauczycieli w projekcie "Rozwój kadry Zespołu Szkół Zawodowych gwarancją sukcesów uczniów". W programie konferencji znalazło się podsumowanie przeprowadzonych działań, prezentacja wyników projektu, dzielenie się dobrymi praktykami oraz dyskusja nad możliwościami jakie stwarzają projekty europejskie.
zobacz

Rozpoczynamy rekrutację na staż zagraniczny w Portugalii

dodano: 9.04.2018, 10:11
Rozpoczynamy rekrutację na staż zagraniczny w Portugalii dla uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa, elektryk, monter sieci i instalacji sanitarnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w regulaminie rekrutacji.
zobacz